Statybinių Atliekų Išvežimas

Statybinių Atliekų Išvežimas
Kiekvienas remontas, rekonstrukcija, jau nekalbant apie naujas statybas neišvengiamai susiję su šiukšlių išvežimo problema. O šiukšlių išvežimas Vilniuje – būtinybė, su kuria susiduria visi gyventojai. Netgi nedidelio Jūsų buto remonto atliekos gali pilnai užkrauti esantį prie namų ir visiškai tam nepritaikytą buitinių atliekų konteinerį.

Surinksime ⇒ Išnešime ⇒ Išvešime

Profesionalūs komandos nariai greitai ir kokybiškai realizuos statybinių atliekų surinkimą Jūsų statybvietėje. Jums nebereikės ieškotis krovėjų, tinkamo transporto ar specialiai skirtų statybinio laužo ir atliekų išvežimo vietų.

Plytos;

Dujų silikato blokeliai;

Betoniniai blokeliai;

Keramzitbetonio blokeliai;

Silikatiniai blokeliai;

Betoniniai blokeliai;

Kiekvienas remontas, rekonstrukcija, jau nekalbant apie naujas statybas, neišvengiamai susiję su šiukšlių išvežimo problema. O šiukšlių išvežimas Vilniuje – būtinybė, su kuria susiduria visi gyventojai. Netgi nedidelio Jūsų buto remonto atliekos gali pripildyti prie namų esantį ir visiškai tam nepritaikytą buitinių atliekų konteinerį.

Surinksime Išnešime Išvešime

Profesionalūs komandos nariai greitai ir kokybiškai realizuos statybinių atliekų surinkimą Jūsų statybvietėje. Jums nebereikės ieškotis krovėjų, tinkamo transporto ar statybinio laužo ir atliekų išvežimo vietų.

Išvežame:

Plytas;

Dujų silikato blokelius;

Betoninius blokelius;

Keramzitbetonio blokelius;

Silikatinius blokelius;

Betoninius blokelius.